Моя субъективность
картинки, цитаты, мысли, жизнь...
Pages - Menu
(Move to ...)
Главная
Об авторе
Карта
Художники
▼
Saturday, April 7, 2012
Бумбокс "Пошла вон!"
Гістэрычная песня, а падабаецца (і менавіта ў гэтым выкананні). І наогул такія падабаюцца, каб з надрывам. Нешта са мной не так. Ага!))
1 comment:
Альбина
Jun 5, 2012, 11:52:00 PM
супер песня и клип!
Reply
Delete
Replies
Reply
Add comment
Load more...
‹
›
Home
View web version
супер песня и клип!
ReplyDelete